Wyświetl Pojedyńczy Post
  #17  
Nieprzeczytane 11-04-2018, 15:51
inczak inczak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 12
Domyślnie

Ani w przypadku babci ani rodziców nikt nie przeżyje życia za dzieci/wnuki. To one same ponoszą konsekwencje swoich decyzji. Takie unoszenie się/ agresja niewiele zmieni, a może tylko pogorszyć sprawę i młodsze pokolenie zerwie kontakt ze starszym. Moja wnuczka też związała z mężczyzną, którego ja jako matka nie akceptowałam, ale taki był jej wybór i wiem, że choćbym ją zmuszała do tego, żeby się nie wyprowadzała i ulokowała uczucia w kimś innym to ona poszłaby swoją drogą. Trwało to jakiś czas, ale teraz uszanowałam wybór córki, zwłaszcza dlatego, że ten mężczyzna, mimo swojej przeszłości okazał się dla niej bardzo dobrym człowiekiem i skorzystał z szansy na zmianę, jaką dostał os losu i ludzi. Moja mama prawie wyrzekła się wnuczki, jak poznała część historii, ale po kilku miesiącach bez kontaktu sama jako pierwsza szukała sposobu, żeby wyciągnąć rękę na zgodę. Okazało się, że miłość jest ważniejsza niż jej własne uprzedzenia. Choć trochę to wszystko trwało i chyba nikomu nie było z tym dobrze...
Odpowiedź z Cytowaniem