Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4  
Nieprzeczytane 14-08-2014, 20:55
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uśmiech

Cytat:
Napisał adka
Kupiłam sobie jakiś czas temu tablet Lenovo Yoga 10 za 900 zł w jednym ze sklepowych sieciowych. Czy znacie jakieś aplikacje które warto zainstalować? Mówię tutaj o takich do przeglądania prasy, tv itd Trzeba się uczyć nowości
A ja podpowiem Ci nieco inaczej. Wejdź do Sklepu Play - to taka aplikacja ,którą w 100 % masz na swoim tablecie - i wpisz co Ci w duszy gra ,a więc to co chciałabyś na tablecie robić,do czego chciałabyś ,aby Ci służył. Warunek ,należy to wpisywać hasłowo czyli niecałe zdania ,ale np gazety,lub czytnik ,albo radio,filmy itd. Następnie klikasz dotykowo na ikonkę lupy i wyskakuje Ci do wyboru i koloru masa aplikacji ,które są odpowiedzią na Twoje zapotrzebowanie. Internet to takie dziwne medium,że wszystko co potrzebujemy,ktoś przed nami też potrzebował lub odgadł takie zapotrzebowanie i już tamwrzucił. Trzeba tylko umiejętnie szukać.
Ja również od kilku tygodni mam Lenovo Yogę i jestem bardzo zadowolona. Poprzednio miałam tablet Sony Xperię S ,ale się już wysłużył i poszedł w odstawkę. Ten świetnie śmiga.
Moja rada może nieco spóźniona ,ale może jednak się przyda. Powodzenia.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem