Wyświetl Pojedyńczy Post
  #42  
Nieprzeczytane 06-11-2008, 15:20
Ibir Ibir jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: łódzkie, Polska
Posty: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Cytat: "Czy wyobrażam sobie 60 letniego nauczyciela w/f? Teraz odpowiem. Tak wyobrażam sobie."

Masz rację HB. Leo Beenhaker skończył 65 lat i jest bardzo dobrym nauczycielem, trenerem, naszeych piłkarzy. Każdy nauczyciel wf powinien być trenerem. Nie musi ćwiczyć z uczniami, nie pamiętam, aby mój młody belfer wf to robił.

Jestem za ograniczeniem przywilejów w przechodzeniu na wcześniejszą emeryturę, szczególnie tych "górników" pracujących całe życie na górze, czy "kolejarzy", pracujących całe życie w dyrekcjii, czy w kasach. Wszyscy przywódcy ZZ robią tylko, aby nie stracić stołków.

Kto może i ma takie możliwości niech pacuje nawet do 80 lat. Tylko proszę zwrócić uwagę na te osoby po 60-tce, które pracują w zawodach szkodliwych i uciążliwych nie branych pod uwagę do przechodzenia na wcześniejszą emeryturę, wyczerpanych długoletnią pracą w hałasie, pyle, w wilgoci, itp. Te osoby czekają jak na boskie zmiłowanie aby wcześniej przejść na emeryturę pomostową. Z nauczycielami to jest inna sprawa. Znam takie nauczycielki, które na pewno będą pracować do 60 roku urodzenia a nawet dłużej. Niech pracują z zadowoleniem jako zdrowe niezastąpione panie, a młodzi pedagodzy niech szukają pracy . Ja im tego życzę !