Wątek: Podziękowania
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #709  
Nieprzeczytane 06-01-2016, 12:26
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie

Kochani,
witam Was wszystkich bardzo cieplutko w ten zimowy świąteczny dzień. Z łezką w oku, przeczytałam dzisiaj post Ewy w wątku "Wyjątkowi", o którym powiadomiła mnie na FB.

Wiadomość o tym, utwierdziła mnie o tym, że wciąż żyję w waszych pamięciach, kiedy otworzyłam skrzynkę pocztową na Seniorku. Zrobiło mi się wstyd, że zaznaczyłam swoją nieobecność na taki długo, a wy pamiętacie o moich urodzinach, imieninach, życzeniach świątecznych i noworocznych.

Z całego serca, dziękuję Wam wszystkim a w szczególności, Ani o. Pauli, Barteczkowi, Gerdowi, Iza-belli, Joannie, Mirze,... Marzennie79, Mar-Basi, Helenie62, Jewce, Kasandrze, Ha-nnie...
Usprawiedliwienie:
Moja nieobecność - to nadmiar obowiązków domowych, zajęć artystycznych i problemów zdrowotnych - to wszystko troszeczkę mnie przerosło. Opieka nad 85 letnim ojcem, spowodowała, że musiałam przyzwyczaić się do obecności ojca w moim świecie, w którym królowałam tylko ja, teraz muszę podołać obowiązkom, posiłki o ustalonej porze, zakupy, itp...moją jedyną odskocznią od codzienności jest malowanie, a tym samym reperowanie budżetu domowego.

I to właśnie przy malowaniu, potrafię się wyłączyć, skupić a czasem modlić. Malując Anioły - oddaję im całe serce, moją miłość nadając im twarz, które wyrażają skupienie, troskę i zadumę. Dziękuję Bogu, że dał mi tę siłę i umiejętność , że potrafię odreagować malując obrazy, w których przekazuję pogodę duszy, radość, czy też smuteczek.

Z Nowym Rokiem, realizuje swoje marzenia i rozpoczynam go Wernisażem, do którego przygotowywałam się przez 2015 rok, który uważam Rokiem Szczęścia. Jestem ZDROWA !, ... i dałam radę pokonać wiele przeciwności.

Z Nowym Rokiem wchodzę lżejsza o te problemy, robię wystawę, będę babcią kolejnego wnuczęta. myślę, o każdej z Was - obiecuję, że będę zaglądać.

Kochani, życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, pomyślności, spełnienia marzeń i dużo zdrowia....

Przytulaniki dla wszystkich,...
__________________
arbara
Odpowiedź z Cytowaniem