Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 15-05-2010, 18:26
Oren Oren jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1
Smutny pomoc

Cytat:
Napisał mariusz7
Witam wszystkich. Ja również mam problemy z nerwicą i to bardzo silną. Zostałem skierowany przez swojego lekarza rodzinnego na wszystkie możliwe badania, łącznie z badaniami poziomu hormonu tarczycy, badaniami na cukrzycę i neurologiczne z EEG i tomografek komputerowym lecz wszystkie badania nic nie wykazały. Wyszło na to, że to silna nerwica. Objawy które mam to objawy somatyczne opisane powyżej cytuję:

,,Do pierwszej grupy zalicza się m. in. bóle głowy, żołądka, serca, kręgosłupa, kołatanie serca, zawroty głowy i drżenie kończyn. Mogą występować zaburzenia wzroku i słuchu, nadwrażliwość na bodźce, porażenia narządów ruchu, nadmierne pocenie się, czerwienienie. Notuje się tu również: zaburzenia równowagi, napady drgawkowe, nieprawidłowości w funkcjonowaniu organów wewnętrznych,,

Mam tak silne i uporczywe objawy, że ledwo ciągne nogi za sobą. Kręci mi się w głowie, tak że czasami się przewracam mając chwilowe utraty przytomności. Silne bóle w klatce piersiowej. Drżenie rąk i rozdygotanie całego ciała a najgorsze to jest walenie serca, które bije jak po długim biegu. Najgorsze w tym jest to, że lekarz przepisał mi tylko leki uspokajające, spowalniające akcję serca i osłonoew na serce. Po stosowaniu tych leków nie widzę większej poprawy a jeśli działają to bardzo krutko. Nie wiem co jest przyczyną tej sytuacji. Jestem człowiekem spokojnym i niekonfliktowym. Te obiawy zauważyłem 2 lata temu. Czy będą mi one towarzyszyć do końca życia?!

Może się ktoś podzieli radą jak pokonać tę uciążliwą dolegliwość.



niewiem czy po tak długim czasie jest jeszcze szansa na uzyskanie informacji, ale mam dokładnie takie objawy jak opisane przez Ciebie, chce sie dowiedzieć, czy pokonałeś te przykre dolegliwości, jeżeli tak to w jaki sposób, ja jakoś nie moge dac sobie z tym rady
Odpowiedź z Cytowaniem