Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3137  
Nieprzeczytane 28-04-2024, 17:41
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 648
Domyślnie

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Krysiu bardzo dziękuję za link.Odsłuchałam z przyjemnością.Muszę się przyznać,że nigdy nie byłam w Operze,jakoś nie po drodze było.Mam nadzieję że wspólne wyjście z mężem do Opery będzie udane i miło spędzicie wieczór słuchając na żywo muzyki klasycznej.
Dwa razy byłam na koncercie André Rieu w Krakowie. Co prawda to nie Opera ale to było wyjątkowe i niezapomniane przeżycie, które łączy muzykę klasyczną z odrobiną humoru, show i widowiska.
Haniu,miło że się odezwałaś. W życiu każdego są i dobre i te trochę mniej dobre chwile. Mam nadzieję, i jestem pewna, że te mniej dobre masz już za sobą i będą tylko te miłe i dobre dni. Tego z całego serca Ci życzę.A może będziesz częściej zaglądać do Ula, jak z pomocą wnuczki szybko przypomnisz sobie zalety laptopa i przesiądziesz się ze smartfonu na laptopa.
Basiu, ja podobnie jak Ty spędziłam czas na świeżym powietrzu co prawda nie na balkonie a na działce.Nic nie robiłam tylko wypiłam kawę i się relaksowałam na bujawce.U mnie niedziela nie robocza.Jutro mam w planie od rana sianie letnich kwiatków i sadzenie pelargonii.
Pogoda u mnie ładna,świeci słońce,lekki wietrzyk wieje.Mam nadzieję że tak będzie przez cały tydzień.
Spokojnej ostatniej niedzieli kwietnia życzę wszystkim.

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem