Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Nieprzeczytane 18-02-2017, 21:52
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ażka
A gdzie taka zwykła bezinteresowna przyjaźń braterska, która jest w złych i dobrych chwilach? Gdzie zaufanie,że trafia się człowieka, który stoi przy nas w radości i smutku, który nas wspiera, a my jego? Jakoś ten dzisiejszy świat niestety ma inne wartości, do których ja nie pasuję. Być może jest gdzieś mężczyzna / i to nie jeden/, który ceni podobne wartości, jak ja, ale również boi się kobiet, bo myśli, że im zależy tylko na pieniądzach, wykorzystaniu i rozrywce do łóżka. Zawsze określałam się jasno, jako ktoś szukający tylko przyjaciela na co dzień, ale płeć przeciwna chyba nie dowierza i po czasie okazuje się, że jednak chce więcej, a nie to szuka dalej. Tej bardziej chętnej...

Bezinteresowna przyjaźń w złych i dobrych chwilach wymaga zaangażowania wieloletniego osób które lubią ze sobą przebywać ...w realu.

Siedząc w domu ludzi się nie poznaje po prostu trzeba bywać w towarzystwach.

Przyjaźń umową deklarować? można w biurach matrymonialnych gdzie można zaznaczyć, że chodzi o przyjaźń i wymienić z jakimi cechami poglądami ma być osoba.
Bezpieczna forma a w realu do sprawdzenia czy rzeczywiście osoba ma te cechy i poglądy.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem