Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 12:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie Hii

Jakby nie było seniora,to smutnawo dzisiaj byłoby..

Biedaczysko.Sam to spłodziłeś ,czy cały "florydzki dom spokojnej starości'' ci pomagał ? Bo czuję w tym rączkę ( i nie tylko ) żydowskiego adwokata..
Ty się nie daj tym Amerykańcom.Co oni ci ograniczają dostęp do sieci - w tych a tych godzinach.Nie daj się !! Jesteś żołnierz polski,który utrwalał reformę rolną,czy nie jesteś ?

A u nas od dzisiaj Europa bez granic.I ten wnuk Hitlera zaczyna mi spędzać sen z powiek.Bo która to zaraza może być ? Przecież niemożliwe ,aby Erika Steinbach tak umiała się zamaskować ,bo tylko ona mi pasuje do tego wizerunku...Deutschland ...Deustschland ...uber alles ! Heil senior !

Tylko proszę mi nie mówić,że to nasz Donald ,bo nijak niepodobny,nawet jakby przeprowdzić symulację komputerową z wąsami.Ale miał owczarka niemieckiego i to jest dowód przeciwko niemu...oooo..
A może to Stefan Mueller z '' Europa da się lubić '' ? I tak podstępnie zrobiłby desant na Warszawę ? Aby znowu ją zburzyć ? A to padalec ! Dawać go i ....bigosować ,jak mówił pan Zagłoba.A to zgodnie z tradycją bigosu świątecznego,jaki może być tylko w naszej Polsce,bo nigdzie tak nie smakuje jak na polskiej ziemi i w polskim towarzystwie.Może być TWA.