Wątek: problem
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 12-04-2009, 15:59
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie halina36

O seniorka chodzi? Czy zostawiłaś już jej otwartego seniorka i z zalogowaniem? Czy oprócz nicka zna również hasło? Wie jak odnaleźć "seniorka"-gdy nie jest włączony? Może w "ulubionych" to trzymasz? Bo chociaż mam (ja) ustawione "zapamiętaj logowanie". To jednak tuż pod spodem (czerwony pasek--ostatni napis) masz "wyloguj się". Wylogujesz gdy przyjdzie z wizytą. Czy uruchomi bo hasło też zna? Jeżeli zna-- to hasło można chyba zmienić. Jak zna to wtedy będę szukał jak to zmieniać w seniorku.

Nicka nie możesz zmienić bo będziesz "podwójna" pod tym samym IP i na dodatek zaczniesz od zera-jako początkująca.

Jakoś odruchowo tu odpisałem, powinnaś była jednak pisać tak jak zorbie podałem. Z małą ilością postów wtedy ten wątek zniknie na dalekie miejsce (może ponad setne) i zapomnimy o nim. A tak jak znowu ktoś tu dopisze to gdybym teraz nie był przy komputerze to jutro to by było na dalekich stronach i wcale bym tego zobaczył i nie szukał. Nie mogę przeszukiwać nawet raz na miesiąc ponad 150 wątków pomocowych. Tak więc tam coś napisane może nie poczytać ktoś z nas kto może odpowiedzieć.

Pomyślałabyś że nie chciałem odpowiedzieć. A to by było że nie przeczytałem. Bo nie czytam zwykle gdzieś dalekich stron które z "archiwum" graniczą.
Odpowiedź z Cytowaniem