Wątek: problem
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Nieprzeczytane 13-04-2009, 00:07
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał halina36
To w takim razie pozostaje mi tylko od nowa zarejestrować się.
Myślałam że wystarczy i że można zmienić tylko swój nick.
Ale Cię zasypano radami.

1]Oczywiście że można czytać z innego komputera jako gość. Pewnie setki gości Cię czyta. Tego nie zmienimy i nawet nie chcemy. Ale przecież wyłącznie o dziewczynkę Ci chodzi. Jak zmienisz hasło to straci dostęp do seniorka (o to chodzi?) Jak zabezpieczysz komputer hasłem to go w ogóle nie użyje. A Czarek dodatkowo wymienia po kolei: pliki, fotki, ulubione i tak dalej.

2] Nie wiem co Tadeusz miał na myśli, ale nie spotkałem tu nikogo kto nicka zmieniał i ma ten sam dorobek. Owszem z jednego IP ktoś raz pisał jako kobieta i jako mężczyzna (pod innym nickiem). Jako 2 różne osoby. Ale zabanowano i się skończyło.

3] Nie rozumiem też co Tadeusz napisał w #15 o "osobach", skoro w swoim poście wymieniasz tylko jedną (dziewczynkę) na dodatek nie posiadającą komputera w domu (tak rozumiem) bo do Twojego kompa się rwie.
Ale "wydedukowali" obaj z Czarkiem, że będzie z innego kompa czytać co na seniorku piszesz.

4] Czarek powyżej pisze że chyba można zmienić nazwę użytkownika.
Cały problem właśnie w tym "chyba". Hasło pewnie można zmienić (bo tylko nam do logowania służy), ale myślę że jest niemożliwe abym sobie żonglował "nazwą użytkownika".

5] Dziś "Kazik" a jutro "Wacek", po jutrze "Alska lub Polo" i na dodatek jak Tadeusz ma ignora na Kazika, to czy czytałby "Wacka"? Czy zmiana nicka przezemnie by to zlikwidowała--myślę że tak. Nawet by mnie powitał na "przedstaw się". A ja bym mógł pisać przeróżnie. Ładnie by można mieszać gdyby nick można zmieniać co chwila.

Tak więc myślę że można zaczynając od początku, tylko trzeba by powiadomić tych co z tobą pisali że zmiana skóry nastąpiła. Ale w końcu ciągle nie wiadomo co chcesz zabezpieczyć--to znaczy "jak głęboko".
Odpowiedź z Cytowaniem