Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13  
Nieprzeczytane 10-04-2015, 12:42
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 352
Domyślnie

Witam wszystkie pszczółki poświątecznie.. Danusie , Honorke , Alodie , Anielkę,Melunię, Dziewiatkę, Barteczka, mimozę,.
Święta spędziłam w gronie rodzinnym , pierwszy dzień Świat śniadanko we cztery osoby.. po południu spotkanie rodzinne (13 osob),
drugi dzień byłam u siostry,ale te spotkania pryz stole są bardzo dla mnie meczące.. ..takie jest to życie...
Honorko byłam na tym badaniu Echa.. kardiolog powiedział mi ,że nie widzi żadnych zagrażających zmian..serduszko zostało trochę uszkodzone...zastawka pięknie "cyka" i tak ma pozostać . kontrola u kardiologa za rok ? dodał chyba żeby coś niespodziewanego się działo..to szpital w Chojnicach.
Pogoda słoneczna ..tylko wiaterek jeszcze chłodny zawiewa..
Wyszłam na swój balkon.. słoneczny ..pięknie słonko grzeje, nawet watr nie zawiewa... skrzynki na balkon już zostały przyniesione z piwnicy....wymiana ziemi i posadzenie kwiatów..ale to już zajęcie dla córki ..ona ma dobra rękę do sadzenia kwiatów hi hi ..
Zostawiam serdeczne wiosenne pozdrowienia dla Omy, Honorki, Anielki, Alodi, Barteczka, Meluni , dziewiątki,mimozy.. A Renia chyba jeszcze nie wróciła ze świat..i dla naszych "bis Guciów"i dla niewymienionych pszczółek buziaczki słodkie zostawiam

Danusiu piękna i wiosenna jest nasza 105 cześć
__________________
Zosia