Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 29-10-2010, 18:33
Isa Isa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Kraków
Posty: 46
Domyślnie

@bronczyk. czasem myślę że może to prawda. Niedobrze mi się robi na widok tej kupy tabsów, brrr. Boję się jednak odstawić, bo na opakowaniach pisze że mają pomagać. Może jednak tak zrobię. Plus zmiana diety...
@wankabor. stres to ja mam ciągle, nie żartuję. Nic nie zrobie z tym, niestety.
@sabinka_41. kasze i olej lniany i w ogóle dieta dr Budwig to było moje jedyne jedzenie przed wycięciem pęcherzyka przez ponad pół roku, do stycznia tego roku. Włosy wypadały cały czas, nie tak okropnie jak teraz, ale wystarczająco, żeby nad uszami wyłysieć. Ta dieta odpowiadała mi, kaszka jaglana była jedzona wyłącznie, natomiast gryczana nie, z powodu glutenu. Wracam do kaszy jaglanej. Ryb nie lubię.
@Jadwiga_G. Jutro idę zrobić badania tarczycy i cały "pakiet wątrobowy". Czy sądzisz, że te podstawowe badania TSH, T3,T4 wystarczą? Robiłam przed rokiem, były prawidłowe, ale powtórzę teraz. Robiłam jeszcze parathormon - był o.k. Te wszystkie badania i jeszcze mnóstwo innych robiłam w ubiegłym roku, bo od lutego miałam bardzo silne bóle w prawym podżebrzu, ponieważ z 6 USG 3 mówiły o jakimś kamieniu a 3 mówiły że go nie ma, przeszukiwałam cały brzuch i okolice. oczywiście przy tej okazji 2 gastroskopie, kolonoskopia i leczenie, co komu do głowy wpadło, od jelita drażliwego do kandydozy. Dopiero 7 USG pokazało co prawda brak kamienia, ale za to zły ogólny stan pęcherzyka - został usunięty. Bóle ustały, a więc to on był sprawcą. Pisze o tym dlatego, żeby się wytłumaczyć z tych diet Budwigowych, stosów badań itd. Normalnie lekarzy omijam dużym łukiem ...
Dzisiaj zamiast wcześniej zaplanowanych badań tarczycy i wątroby dałam do badania mykologicznego zeskrobiny ze skóry głowy. Pani powiedziała, że na oko skóra wygląda na czystą, i że włosy wypadać mogą przy:
* problemach z tarczycą
* problemach hormonalnych
* stresie
Wyniki myko będą za 3 tygodnie.
Stres odkładam, musi być. We środę idę do ogólnego po skierowania na badania tarczycy i hormonów.
Serdecznie dziękuję Wszystkim za dotychczasowe rady. Wrócę tu w przyszłym tygodniu i opowiem, co dalej. Pozdrawiam pięknie.
Odpowiedź z Cytowaniem