Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Nieprzeczytane 30-05-2008, 22:13
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Jestem zdrowo skrzywiona emocjonalnie i z całą stanowczością uważam, zaznaczając jednocześnie, że to wyłacznie moje zdanie i nikt się z tym zgadzac nie musi, że byłoby (może) znacznie mniej takich przykrych doświadczeń gdyby wymiar sprawiedliwości nie dawał tak niskich kar. Mówi się, ze to choroba a choroby sie leczy. No sorry ale ja to raczej za odstrzałem sanitarnym jestem. Biorąc pod uwage statystyki, jasno z nich wynika, ze odsiadka g....o dala i jak robił tak robi. Wiele razy sie równiez słyszy, ze zbrodni dokonal osadzony na przepustce. No to co ta odsiadka daje skoro jak tylko jest okazja ........ Sorki, do piachu nie do paki.

Osoby problemem dotkniete, że tak powiem bezposrednio są narażone na powtórke podczas procesu. Maja problemy emocjonalne, są zamkniete w sobie a dorosłe zycie seksualne sprawia kłopot. Pomimo tego uważam, ze n igdy ale to nigdy nie powinny sie poddawac i walczyc o sprawiedliwośc. Schodzenie na drugi albo trzeci plan powoduje, że te "gady" maja nad tym kontrole a tym samym(również tylko moje zdanie), wielokrotnie nasza postawa ma wpływ na to czy ofiar bedzie mniej.
Łatwo mówi? Pewnie tak ale jak sie nie próbuje to sie człowiek nie dowie czy łatwo i czy warto.
__________________