Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 09-02-2015, 00:08
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Cytat:
Napisał JoAniela
Witajcie moi drodzy. W naszej młodości nie było tego święta, za to teraz atakuje nas z całą mocą. Wiem, że czasami mam uczucia godne nastolatki, a nie dojrzałej pani, gdy widzę wszędzie te serduszka. Na szczęście nie jestem samotna, ale nie wiem, jak miałabym zachęcić mojego męża do jakiejkolwiek celebracji. Zawsze gdy przychodzi ten dzień czuję się bardzo samotna, bo wydaje mi się, że cały ten płomień, który kiedyś nas połączył już się wypalił. Czasem mi tego brakuje i zastanawiam się czy jest jakiś sposób, żeby ponownie obudzić to, co być może nie zginęło całkowicie, ale wciąż gdzieś tam się tli.

JoAnielu,,,,,z mojego doświadczenia wynika, ze miłość trzeba zawsze pielęgnować,,,płomień nie podsycany wygasa,,,
w mężu, partnerze,,,powinno się widzieć przyjaciela, kumpla, kochanka, towarzysza do wszystkiego,,,
i nie czekać na jego inicjatywę,,,sama powinnaś zainspirować
wspólne wyjścia, jakieś wyjazdy, zabawę,,,,
Walentynki,,,,obojętne jakie to jest święto,,,,ale każde dobre do pokazania wzajemnego uczucia, zainteresowania partnerem,,

Zrób w ten dzień fajną kolację przy świecach,,,albo wyciągnij
go gdzieś do restauracji, kina,,,


Pamiętaj,,nuda jest zabójcą miłości i prowadzi do oddalenia ,,
a najgorsza jest samotnośc we dwoje,,,,
tylko weź pod uwagę, ze Twój mąz może też odczuwać znużenie związkiem,,,i niestety,,,,ktoś inny może go zainteresować ,,,,a wtedy,,,może być za późno,,,,
więc pielęgnuj i odświeżaj wciąż to co jeszcze w Was tli,,,

A może warto porozmawiać i powiedzieć wprost,,,,że chciałabyś
by mąż okazał Ci odrobinę czułości,,,,kupił serduszko czekoladowe,,,mężczyźni nie raz tego potrzebują, by im powiedzieć,,,,

__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem