Wyświetl Pojedyńczy Post
  #685  
Nieprzeczytane 01-07-2019, 17:16
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał lublinianka55


"Nie jest glupcem ten, kto rezygnuje z tego, czego nie moze zatrzymac, aby zdobyc to, czego nie moze stracic."

"Człowiek ma z reguły dwa powody, dla których coś robi: jeden, który dobrze brzmi i jeden prawdziwy."



oba są niezbyt trafne.
I nie opisują zjawiska właściwie.

jesli się przyjrzysz bliżej, to zauważysz że po obgryzaniu skarpetek i dorabianiu za indora/pawia w stanie bojowego wzmożenia to do PO ten BIEDROŃ się przymila.


O jego "indorzeniu"/"pawieniu" pisalam w swoim dlugim, wczesniejszym poscie ( chyba nie doczytales ), a moj pierwszy cytat byl wlasnie odnosnie obecnego przymilania sie do PO.



Cytat:
Napisał pluto37
Może jakoś pomoże zrozumieć tą pozycję wyznanie dość dawnej koleżanki z niewątpliwej lewicy:
cytat: Barbara Nowacka o Robercie Biedroniu. "Zszedł na ziemię, ale nie wiem, czy spokorniał"
O tym tez pisalam w tamtym poscie i jeszcze nigdzie nie napisalam, ze juz osiagnal ten stan ( spokornienia ), nie bardzo wiec wiem, co ja tu mam zrozumiec ...
No chyba, ze ta akurat uwaga, to juz nie do mnie.

Odnosnie drugiego mojego cytatu, ktory rowniez podsumowales jako niezbyt trafny, chetnie podyskutuje, jesli tylko bedziesz na to gotowy.



Ps. I tak nadal Cie lubie.
__________________
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu jest nie tylko podzielenie się z nim swoim bogactwem, ale odkrycie przed nim jego własnego bogactwa.
Benjamin Disraeli
Odpowiedź z Cytowaniem