Wyświetl Pojedyńczy Post
  #41  
Nieprzeczytane 15-07-2011, 20:39
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
OK

Scarletko,bardzo mi się podoba Twój nowy wątek i pomysł ,który mu przyświeca aby wzmacniać pozytywne myślenie i dostrzegać całe piękno i dobro ,które nas otacza,dostrzegać i głośno mówić o pozytywnych przemianach ,które dokonują się wokół nas ! To wcale nie oznacza ,aby nie dostrzegać zjawisk negatywnych,ale choć tu,na tym jednym wątku spróbujmy pławić się w optymizmie i szukaniu "szklanek do połowy pełnych",a nie wiecznie tylko te "do połowy puste"!!! Życzę Ci aby fale jadu i żółci tu nie dopłynęły,a wiatry skutecznie wywiewały wszelkie zaściankowe smrodki !
Mnie również cieszy uroda nawet zwykłych zakątków i każda pozytywna zmiana w otoczeniu.Mieszkam w centrum aglomeracji śląskiej,czy ktoś by podejrzewał tu takie zakątki?

a moja spółdzielnia mieszkaniowa "zafundowała" mieszkańcom siłownię na wolnym powietrzu - korzystają z nie młodzi i starzy.Całe osiedle jest bardzo zadbane,dużo kwiatów ,krzewów ozdobnych,są boiska sportowe i place zabaw dla dzieci,jest czysto ,naprawdę ,choć może trudno w to uwierzyć !

Urody polskich gór nie trzeba zachwalać ,same to robią.Korbielów.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !