Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 09:21
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie Instrukcja V-premiera

Witam serdecznie.

W najbliższych tygodniach mamy przeprowadzić w całej Polsce, w każdym powiecie kampanię na rzecz Rządu Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej. By mogło to być skuteczne, wykorzystywane informacje powinny być kompleksowe, ale w miarę możliwości zwięzłe, syntetyczne. Aby pomóc w tym ważnym zadaniu pozwoliłem sobie przygotować na Państwa potrzeby projekt materiału informacyjnego. Każdy w zakresie swojej wiedzy i doświadczenia będzie mógł go sobie modyfikować, zmieniać, rozszerzać lub zawężać, ponieważ przedstawione w nim są na pewno nie wszystkie, a może i nie koniecznie te najlepsze, przykłady działań. Łatwiej jest natomiast coś uzupełnić lub zmienić niż całkowicie od zera tworzyć i to każdy z osobna. Ważne natomiast jest to, by materiał nie był przeładowany szczegółowymi informacjami, dlatego jest przygotowany na odpowiednio wysokim poziomie ogólnikowości, ale zarazem ze wspomnieniem o kilku najważniejszych zadaniach w wybranych (nie wszystkich) dziedzinach. Chodzi o to, by uzyskać efekt wrażenia szeroko zakrojonej i kompetentnie prowadzonej polityki rządu Donalda Tuska.

Mam nadzieję, że moja inicjatywa ułatwi Państwa zadanie,
życzę powodzenia,

Adam Szejnfeld