Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4713  
Nieprzeczytane 28-07-2022, 18:18
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Cytat:
Lila napisała-Dokładnie. Moja krytyka zbiórki na drony spotkała się z gorącym oburzeniem ''patryjotów z PO''.
PO w ocenach nie jest jednorodne bo działacze Nowoczesnej . też walkę Ukrainy z Rosją do ostatniego Ukraińca i ostatniego Dronu też krytykują . Za drogo nas to kosztuje i pomału ludzie zaczynają nad tą pomocą się zastanawiać i samodzielnie myśleć.

To w polskich mediach słyszałem wypowiedz Polskiego generała że uzbrojenie zachodnie otrzymane w ramach pomocy przez stronę Ukraińską jest odsprzedawane dalej .Lokalne cwaniaczki zrobiły sobie z tego źródło dochodu , Ukraińska korupcja .
Może Ukraina przestanie robić ze swojego kraju pustynię i rozpocznie rozmowy pokojowe by zakończyć ten absurdalny konflikt za który Europa płaci.

"Forumowa spółdzielnia" gdzie komentarze mogą być tylko jednostronne ,porównać ją można do papużek nierozłączek spijających sobie nektar z dziobków . Przestałem sobie nimi głowę zawracać , szkoda czasu na pisanie . Kogucik monotematyczny najważniejszy , kwoczki rządkiem za nim.

Myślę że Miedwiediew we własnej osobie to fejk . U nich taka informacja by nie przeszła.

PS. Lilu otrzymałem informację że QUO VADIS POLSKO to twój wątek i poodno nie życzyłaś sobie by na nim pisać . Potraktowałem to jak żart , ty nie boisz się napisać co myślisz i za pewne o tym byś napisała. Zdementuj to .

Na poruszany przez Ciebie i Siri temat syndromu łazarza , odpowiem później , dzisiaj załatwiałem swoje sprawy a mam ich multum , byłem zabiegany .

Pozdrawiam róbmy swoje.
Wojciech Młynarski - Róbmy Swoje | 432 Hz
https://www.youtube.com/watch?v=RAWJHpP3sog

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 28-07-2022 o 18:46.
Odpowiedź z Cytowaniem