Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 29-04-2009, 11:21
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Czarku ! Ja miałem dwa programy pity-2008 i e-deklaracje. Obydwa rozliczyły mi internet tak samo. Ten interenetowy, mimo że wypełniłem wszystkie rubryki, ciągle podawawał mi komunikat, że nie wszystkie są wypełnione lub są jakieś inne błędy. W końcu, tak mnie to wkurzyło, że ręcznie wypełniłem formularz i zaniosłem do urzędu (mam niedaleko,jakieś 500m). Pit chciałem wysłać z komputera tylko dla sprawdzenia, czy to zagra. W moim przypadku, nie wyszło. Nic to, kierunek jest dobry i napewno, w roku przyszłym będzie kontynuowany. Głosowanie w wyborach, też powinno być tak robione.
Niestety, moja drukarka to igłowy antyk i drukowanie pitu na niej nie miało sensu. Odliczałem tylko internet ( niewielka kwota,ale zawsze) i odisywałem 1% od podatku na rzecz SOS Wioski Dziecięce, na którą to fundację odpisuję od początku. Rozliczałem się razem, jak co roku, z żoną. Pozdrawiam.

Ps. ciekawe, bo ten darmowy program pity-2008, który ściągnąłem z internetu, sugerował od razu fundację na którą przekazać 1% podatku i nie można było tego zmienić. Czyli, taki darmowy to on nie był. Słusznie. "Cóś za cóś".
Odpowiedź z Cytowaniem