Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 14-11-2014, 18:30
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Na tym wątku może zaczną pisać nasze polonusy, bez obawy iż ktoś im zarzuci ucieczkę z kraju a także podda w wątpliwość ich prawo do współdecydowania o losach Ojczyzny.

Ah te "polonusy" - "swieta trojca" z polityki usilowala nam dac w kosc. Przykrosc ich spotkala - bo my nie tacy strachliwi i wiele w zyciu widzielismy. Epitety, wszelkiego rodzaju malo parlamentarne slowa - to co nam podawano codziennie na talerzu, olewalismy rowno.
Ciezko bylo "trojcy" pojac, ze Polonus czesto widzi wiecej co sie kisi w kraju niz oni sami. Na dodatek potrafimy byc obiektywni i pragmatyczni.

Jak wiesz od dawna, mam troche zastrzezen do p.Kaczynskiego, mysle, ze to nie bedzie przeszkoda jak tu zaczne "klikac". Po przeanalizowaniu "pogladow"zwolennikow PO, z forumowego watku politycznego, mam duza obawe czy ten ludek bedzie mi odpowiadal kiedy bede glosowala z okazji nastepnych wyborow.

A kurcze - BEDE GLOSOWAC, bo mam do tego prawo zapewnione Konstytucja kraju gdzie sie urodzilam. Nie ucieklam, nie musze sie rozliczac z zadnych grzechow. Nie wroce do kraju z podkulonym ogonem, bo sfajczylam zycie lub mnie nie chcieli. Dobrze mi sie zyje tu gdzie jestem. Za to lubie odwiedzac kraj i mowic co mysle o wielu sprawach. Szysz!

Lilu, zycze powodzenia na nowym watku. Mam nadzieje, ze Ci sie uda!


Cytat:
Mam nadzieję, ( bez złośliwości, ale muszę to napisać)że ci co się modlili dając na mszę w intencji mojego zniknięcia,
okażą iż pojęcie honoru nie jest im obce,
pozostając przy pisaniu we wreszcie wolnym wątku.

Nie bylabym taka pewna Honor????? Mam watpliwosci.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem