Wyświetl Pojedyńczy Post
  #34385  
Nieprzeczytane 04-02-2020, 14:46
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 637
Domyślnie

Z takimi praktykami kominiarzy jak u Gratki spotkałam się u ciotki na wsi ...a że na mnie padło któregoś roku zamówić kominiarzy to zadzwoniłam do męża koleżanki któren takową czarną firmę prowadzi ..podjechały chłopaki ,wlazły na dach cosik spuszczały w kominie aż głucho dudniło..Natomiast ciotka o laseczce nie spuszczała z nich oka będąc całą tą operacją tak zdumiona aż mowę jej odebrało ..a to rzadkość była niespotykana!!!
Chłopaki z komina wyciągnęły 1.stare gniazdo kawek 2.resztki gniazda szerszeni i ku zdumieniu ciotki zdjęły sypiące się cegły z jednego z kominów ba ..poukładały te cegły z boku domu na kupkę .Mowę ciotka odzyskała jak chłopaki za ową operację zażyczyli (wystawiając pokwitowanie!!) 20 zł..Ze szczęścia obdarowani zostali koszem brzoskwiń i jabłek ..a ciotka kurc galopkiem pognała do telefonu nowinę o " niezwykłych kuminiarzach" kumom sprzedać.. i tym prostym sposobem firma zyskała klientelę w całej wiosce !!! ..do dziś Marzenka mówi że to był najlepszy interes jaki ze mną zrobiła
Odpowiedź z Cytowaniem