Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 23-02-2008, 20:06
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

No cóż pan Kuliś może przy pomocy fujarki wyprowadzić nawet wszystkich bezrobotnych z Polski, choć i w śród nich są patrioci, którzy z Polski nie wyjadą.
Są tu wątki na temat bojkotu olimpiady itp. Wg mnie to są bzdury ( oczywiście nie wypowiedzi forumowiczów, tylko idea tych wypowiedzi).
Popatrzmy na nasze podwórko. To co u nas robią czołowi politycy bez watpienia wywołuje śmiech na całym świecie.
Chodzi mi oczywiście o polityków z poprzedniegom garnituru władzy, czyli małego prezia i jego totumfackich. Słyszeliście dzisiaj jego wypowiedź na jakimś ichnim spotkaniu. Po kilku słowach zmieniłem kanał, bo tyle żółci, tyle złości i nienawiści ile było w wypowiedziach tego religijnego, partyjnego przywódcy nigdy i nigdzie nie widziałem. Facet zachowuje się jak oszołom, jak człowiekm nawiedzony przez siły nieczyste.
Żeby było jasne, nie jestem zwolennikiem PO, ale trzeba dać im czas, aby się wykazali, a ci totalni krytykanci niczego dobrego nie zdziałali, ale do krytykowania pierwsi. Ile zajadłości i nienawiści jest w tym małym człowieczku!!!
.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/