Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7597  
Nieprzeczytane 17-08-2018, 14:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Wczoraj oglądnąłem w internecie ,on line kanał antyklerykalnej TV której głównym komentatorem jest Kuba Wątły , znany bezkompromisowy i szczery komentator społeczno-polityczny.Nie cechuje Go jakakolwiek poprawność. (+18). Dzisiaj na youtube dostępne jest wczorajsze wystąpienie https://www.youtube.com/channel/UCYJ...thNkJLnMxaXzcA Kuba Wątły TV odc. 137 o punkcie krytycznym i ostro o biskupie Depo . Program , on line , emitowany co poniedziałek i czwartek o godz 22.00 w Internecie.

Od września 2018 będą realizowane dwa projekty , pierwszy trzy miliony podpisów dotyczący finansowania Kościoła Rzymskokatolickiego w Polsce i drugi , Radio z Wizją dotyczący mediów obywatelskich.W obecnej rzeczywistości nic się nie zrobi bez kasy i dobrze że o tym mówi na początku i nie liczy jedynie na wolontariat .Myślę że nie będziemy mieli powtórki z rozrywki KOD-u i afery z fakturami Mateusza Kijowskiego i głupiej obrony jego zwolenników „ Polacy, nic się nie stało...” Antyklerykałowie powinni być zadowoleni że głos ich jest widoczny w mediach internetowych i z drugiej stroni nie zadowoleni bo w komentarzach politycznych dostaje się wszystkim równo ,rządzącym i pozycji .




Ostro o biskupie Depo!!!

Brawo!! Ja mogę ze swej strony biskupowi jeszcze dołożyć!!
Był na urodzinach mojej Świętej już Pamięci Matki / na moje nie przyjdzie na 200% /

Ciekawi mnie, czy purpurat bywa na urodzinach wszystkich 100- letnich mieszkańców grodu,
czy tylko u tych, co ofiarowują świętym osobom nieruchomości.

Z drugiej strony Waciu piszesz nieco nieostrożnie o Świętym Mężu,
bo ów wczoraj się objawił jako obrońca obrońców Konstytucji.
Teraz już wiem, czemu poczułam do niego antypatię.
2 lata temu.
Odpowiedź z Cytowaniem