Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 03-04-2009, 14:07
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał granny
Ewuniu, to nie jest kwestia tylko tego programu, to jest kwestia przełamywania stereotypów, tak jak powiedziałaś. Niestety panuje powszechnie przekonanie w naszym społeczeństwie, że jak mam koło 60 tki , to tylko wór pokutny. A to nie sztuka pokazać kobietę jeszcze młodą, ale sztuka pokazac tę która ma pierwszą młodośc za sobą, umiec ją odpowiednio ubrać, dodac jej wiary w swoje możliwości.
Buntujmy się kobitki, na Zachodzie nie ma takiej dyskryminacji ze względu na wiek. Nie ma dyskryminacji w sklepach w rozmiarach, że wszystko powyżej 44 to be, jest tzw. pełna rozmiarówka. U nas co prawda też się o tym mówiło, ale wciąż nasi producenci preferują mniejsze zużycie materiału.
Mówmy o tym, dajmy znac o sobie, my jeszcze żyjemy, jeszcze nam się coś od tego życia należy. Jedna z nas powiedziała "wszystko jeszcze mamy przed sobą". Tak panowie twórcy programów nie wymagających żadnego wysiłku, my się na to nie zgadzamy.

Wiesz Granny, ja nie dzielilabym tak tego zachodu od wschodu ..... a raczej mentalnosc anglosaska z reszta swiata.

Ci pierwsi zawsze byli awangardowi w tych sprawach a reszta raczej tradycyjna.

Czy my kiedykolwiek pozbedziemy sie tego kompleksu bycia "ze wschodu" Kiedy tego nie bylo kurcze!!Czy to ruskie pietno bedzie na nas zawsze pokutowalo??
Polska lezy w centrum Europy tak jak Austria , Czechy, Szwajcaria etc..
Na pocieche wam powiem ze w moim miescie Polki sa sliczne i bardzo bardzo zadbane i duuuuuuzo elegantsze od Amerykanek. Mam na mysli te po 50tce.
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem