Wyświetl Pojedyńczy Post
  #110511  
Nieprzeczytane 17-07-2018, 12:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

A tu opinia republikanina i byłego gubernatora stanu Kalifornia Schwarzeneggera o tym co mu się spodobało w helsińskiej imprezie:
Cytat:
Prezydencie Trump, właśnie obejrzałem pańską konferencję prasową z prezydentem Putinem i była żenująca"

"Podczas tej konferencji prasowej dosłownie sprzedał pan naszą wspólnotę wywiadowczą, nasz system sprawiedliwości, a przede wszystkim nasz kraj - podkreślił Schwarzenegger. - Jest pan prezydentem Stanów Zjednoczonych, nie powinien pan tego robić. Co się z panem dzieje?


"Stał pan tam jak tuman, jak młodociany fan. Zastanawiałem się, kiedy poprosi o autograf lub selfie czy coś w tym rodzaju"



Co stało się ze słowami, silnymi słowami, siłą Ronalda Reagana, który stał przy murze berlińskim i powiedział do (Michaiła) Gorbaczowa: Zburz pan ten mu. Co się z tym wszystkim stało?".

Takiego mamy "przyjaciela" z NATO i gwaranta naszej niepodległości, oraz kolegę .....DUDY

Obejrzałem ten spektakl ponownie i ciekawie wyglądał Putin gdy z uśmiechem politowania wysłuchiwał jak Trump nadaje na własne państwo i jego organy.
Nie sądziłem że jakiegokolwiek prezydenta US będę oglądał w charakterze pętaka przy wytrawnym zawodniku wagi ciężkiej jakim jest Putin.
Co jest smutnym doświadczeniem dla świata i dla nas wszystkich.
Odpowiedź z Cytowaniem