Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1366  
Nieprzeczytane 30-10-2011, 08:53
Lulka's Avatar
Lulka Lulka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 27 415
Domyślnie

Weszłam na ten wątek wczoraj i siedziałam do drugiej w nocy, nie mogłam się oderwać...
Marbello, dziękuję Ci bardzo za tak piękne zdjęcia i ogrom pracy, jaką wykonałaś, żeby nam pokazać Afrykę, przepiękną przyrodę, ale również problemy kobiet, dzieci, całą niedolę tego fascynującego kontynentu.
Marzę o podróży do Afryki od jakiegoś czasu, zawsze chodziło mi po głowie, żeby zobaczyć na własne oczy dzikie zwierzęta na wolności, doświadczyć tych cudownych kolorów, zachodów słońca, tej magii Afryki, o której opowiadają podróżnicy...I zetknąć się z ogromnymi problemami jej mieszkańców...
Myślę, że po takiej podróży już nic nie jest takie jak było, że zmienia się światopogląd i spojrzenie na własne, błahe nieraz problemy.
Uważam, że jesteśmy niesamowicie bogaci, my, mieszkańcy Europy, nawet ci bardzo biedni i nie doceniamy tego w pełni. Nie zdajemy sobie sprawy, co to znaczy iść codziennie kilometrami w poszukiwaniu wody, nie mieć żadnych perspektyw na życie, co to znaczy patrzeć na umierającące dzieci...
Bardzo cenię Janinę Ochojską za to, co robi.
Warto przeczytać i zastanowić się, co mogę zrobić...
http://www.tokfm.pl/Blogi/1,110618,1...robic__by.html

Mam nadzieję, że jeszcze porozmawiamy
Odpowiedź z Cytowaniem