Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11  
Nieprzeczytane 21-01-2009, 15:51
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witam Dziewczyny !Piekne wasze prace .Ilzjo Twoje prace sa naprwde piekne wkladasz bardzo duzo czasu i perfekcji, piekne .Jasiu ucz sie tak dalej masz zylke ,Tamora bardzo indywidualne swoje , prawda, fantazja jest najlepszym nauczycielem i naturalnie troche podstaw trzeba umiec ,Naktarynki slodziutkie obrazeczki.Niezapominjmy naszych poczatkujacych wklejajcie wasze prace czy udane , czy nie , Ja nie mialam miesiace odwagi cokolwiek wkleic , a tutaj mozecie byc pewne ze zawsze znajdzie sie dobra dusza co wam pomoze.Iluzja nie zaluje czasu zeby pomoz.Iluzjo mam propozycje moze bys napisala (przetlumaczyla) jakis Tuto zebysmy wspolnie mogly zrobic , kazda w swoim stylu i umjejetnosci mozesz pozniej poprawic nas (bledy)Ja tez moge pare przetlumaczyc na PFS co o tym myslisz ?
Podrzuce wam pozniej pare adresow na rozne strony moze nie znacie , musze tylko wszysko uporzadkowac .
Wroce pozniej.www.pigs.de
Trzeba tez autora zdjecia podac ale to mam juz tak dlugo i nie moge znalesc jak sie nazywa.Pamietasz Iluzjo to zdjecie ??
__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.