Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Nieprzeczytane 26-11-2012, 21:28
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
Co do krucjaty, fajny pomysł, gdybym była fanką Rydzyka
Nie musisz być fanką Rydzyka by ewangelizować w sposób cywilizowany wyznawców innych religii jeżeli uważasz że twoja religia to właśnie ta prawdziwa.Jak się ma wątpliwości to lepiej poczekać.Idźcie i nauczajcie nikt z wyznawców nie zdjął tego obowiązku.Potrzeba tylko znać swoją religię i argumentami przekonać niewiernego tylko nie karabinem czy stosem.
To o czym pisałaś o rozruchach,to było na południu Indii ksiądz pedofil a kierownictwo nie reagowało co spowodowało rozruchy a przecież mogli go spokojnie przenieś do Polski i byłby spokój bo u nas naród jest bardziej spokojny i lubi wybaczać.Zresztą oglądaliśmy inicjację w szkole katolickiej lizanie kolan zakonnika dyrektora szkoły i publikowany był list rodziców i uczennic.

Nic nie mam do wyznawców religii rzymskokatolickiej ale jak musiał bym podjąć decyzję to na pewno bym wybrał któryś z ruchów protestanckich ponieważ są bardzie zbliżone do rzeczywistości i starają się nadążać za duchem czasu,lub Buddyzm Sama wiesz jaka jest rola kobiet w trzech religiach monoteistycznych a ja jestem za równouprawnieniem i wolnościom jednostki a nie kodyfikowania wszystkiego jak w totalitaryzmie.Ale tym wierzącym i klepiącym zwrotki modlitw jak mantrę polecam przeczytanie i zastanowienie się nad tym co jest napisane na każdym z tych slajdów http://www.youtube.com/watch?v=3vMgo...feature=g-vrec .
Odpowiedź z Cytowaniem