Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 14-08-2008, 15:07
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

terapia świetlna Bioptron wykorzystuje wiązke światła, które nie jest inwazyjne, nie zawiera promoieni UV i Roentgena, nie powoduje uszkodzń skóry.człowiek potzrebuje światła do życia, podobnie jak inne organizmy.Juz Grecy i Rzymianie wiedzieli, ż eswiatło odgrywa ważną rolę, ale nie rozumioeli zasady działania.Prekursorem w tej dziedzinie był duński lekarz Niels Finsen 1903 r( otzrymała nagrode Nobla za badania nad terapią światłem)Wspólczesni naukowcy na podstaiwe terorii Finsena opracowałi, rozwinęli nowy system terapii świetlnej oparty o własciwości swiatła, laser, polaryzację światło VIP( Visible Inkoherent Polarized LIght).Służy ono do celów profilaktycznych, leczniczych, rehabilitacyjnych.Wykorzystanie w medycynie(choroby skóry, kontuzje, urazy) kosmetyce.Mozna używac z filtrem to dodatkowe działanie chromoterapii(leczenia kolorami)
Mnie pomagało, moim dzieciom też, znajomi nie narzekali, inni nosem kręcili.Myślę, że to( i tu do znudzenia będę pzrypominać) kwestia systematyczności, regularności naświetlań i czasu wspomagania.Jeszcze od jednego, czy nawet 4 naświetlań nikomu się nie poprawiło na dobre.To wymaga czasu i determinacji- jak zioła, masaże, gimnastyka i inne terapie....
Odpowiedź z Cytowaniem