Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3091  
Nieprzeczytane 21-05-2018, 08:45
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie do: Petrus

Witaj Kolego.
Niewiele mogę doradzić, ale jeśli masz system W10 to być może siedzi tam po dużej aktualizacji v. 1703 lub v.1709 folder .old. Zawiera on nie potrzebne pliki z poprzedniej wersji i ma do 10 GB. Sprawdź to- jeśli jest to usuń, ale nie ręcznie, bo łatwo o błąd i nie wszystko usuniesz. Trzeba to robić z opcji Oczyszczanie dysku. Normalnie powinien sam się usuwać po iluś tam dniach- ja to zawsze robię gdy sprawdzę że wszystko dobrze działa. Wczoraj dostałem najnowszą wersję Spring Creator v. 1803 i znowu ok. 10 GB zniknęło, ale za kilka (naście) dni zrobię czyszczenie i je odzyskam. Natomiast w W7 takich cyrków być nie powinno. Pewnie moja rada nic nie pomoże. Sam kiedyś korygowałem partycje programem Easeus Partition czy tak jakoś i udało się. Zobacz jeszcze jak wygląda defragmentacja Twojego dysku- bo czasem jak na końcu partycji siedzi bardzo duży plik to i dysku nie podzielisz od nowa- bo nie da się odjąć miejsca. Pozdrawiam
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem