Wyświetl Pojedyńczy Post
  #41  
Nieprzeczytane 23-09-2018, 17:27
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Cytat:
a co nas obchodzi PO? czy inna partia?
założyłeś wątek BIEDROŃ jak złożysz PO, PiS czy KUKIZ to będziemy się nimi zajmować.
U nas w Polsce obowiązuje jeszcze prawo i ustawa http://www.sejm.gov.pl/prawo/partiepol/kon12.htm .Przeczytaj sobie to będziesz wiedział o co chodzi i twoje posty będą merytoryczne a nie pobożne życzenia co się w główce przyśniło .Przypominam że Biedroń chce stworzyć partię , a nie jest żadnej partii liderem. Piszesz My się będziemy zajmować .??? Dobierz sobie bardziej zorientowanych w temacie " partia polityczna "
Cytat:
Byłoby transparentnie i jasno. a wręcz uczciwie.
To co tobie się przyśniło w nocy co by było transparentne jasne a wręcz uczciwe . Napisz nowe ustawy o partiach politycznych zbierz podpisy i jako projekt społeczny złóż w Lasce Marszałkowskiej Sejmu . PiS, PO , .Nowoczesna Kukiz15 rozpatrzy i podejmie stosowną decyzję.
Cytat:
To po co nam głowę niebytem zawracasz? na razie to mamy drobnego kombinatorka co zamiast robić do czego się zobowiązał to olewa robotę i dorabia za turystę i cudotwórcę. Czyli OSZUKUJE.
I PARTIA? a mówił że partii nie lubi? To KTOŚ tu kłamie
Napisz jaśniej mniej metafor i konkretne zarzuty.
Cytat:
MOGĘ!!!Jak się zdecyduję dam ci znać.
Spokojnie czekamy na twoją decyzję ,masz w prezencie tekst na baner : Partia Pluto37 transparentna i uczciwa.
Cytat:
To Biedroń sam się tu wpisał???
Co ty nie dowidzisz ? Ja ten wątek założyłem i napisałem ci w tekście poprzedniego postu popieram tych co coś chcą zrobić dla innych, a nie narzekać przez całe życie , nie da się ,nie da się ,.
Cytat:
Mnie Biedroń interesuje jako polityk co chce być premierem. A tu tandeta zalatuje i lewizna.
Oceny są subiektywne a twoje stwierdzenia nie poparte niczym.Ja też negatywnie ocenia ekipę PO Schetyna Kopacz i resztę towarzystwa wzajemnej adoracji wmieszanych w aferę podsłuchową a przede wszystkim winnych obecnej sytuacji spowodowania kryzysu politycznego w Polsce .Przypominam wystąpienie Palikota https://www.youtube.com/watch?v=KZEZJO0JkeYPalikot
Cytat:
Kiedy BIEDROŃ ma czas na urzędowanie w Słupsku kiedy przez 2 miesiące objeżdża 30 miast wzdłuż i w szerz kraju?
Ma urlop to go wykorzystuje a co robi w sobotę i w niedzielę z czasem to jego sprawa.Jak pracownik zachoruje i go nie ma przez dwa miesiące czy trzy to przedsiębiorstwo pada? To nie jednoosobowy kiosk Ruchu.
Odpowiedź z Cytowaniem