Wyświetl Pojedyńczy Post
  #43  
Nieprzeczytane 23-09-2018, 20:35
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

Platformę Obywatelską poznacie po tym co Pluto37 pisze na tym portalu.Jak bym się miał tym kierować to nigdy bym nie głosował jako członek partii Nowoczesna za koalicją z Platformą przeciw PiS w wyborach samorządowych w Krakowie.

Za duże poparcie zyskuje Biedroń i trzeba jakoś to utemperować
, by za bardzo nie urósł .Mamy Agnieszkę Gozdyrę i celebrytę Romana Giertycha i atak na współpracownika Macieja Gdulę .Z czegoś trzeba żyć i też na zamówienie pisać.Papier cierpliwy można wylać morze liter i nie wiemy kiedy te pomysły Gdula upublicznił i o co w tym wszystkim chodziło.

Jak większość z was czekam na program który przedstawi Robert Biedroń a ma być to na przełomie stycznia i lutego i wtedy napiszę co o tym wszystkim myślę.Czy wy wszyscy myślicie że R.Biedroń to głupek który nie potrafi pomyśleć że coś jest mało realne i wręcz głupie mające go ośmieszyć na coś takiego się zgodzi ??Program to nie jedna osoba ale produkt zespołowej pracy którą lider/liderzy muszą zaakceptować.Ja mam tylko jedne obawy by program nie był za bardzo socjalny bo nas nie stać na dalsze eksperymenty. Eksperci oczekują powrotu kryzysu i wtedy możemy sobie z nieefektywnym socjalem , nie dać sobie rady.Inwestycje leżą nic się nie dzieje ,w dłuższym okresie odbije się to nam czkawką w gospodarce.
Odpowiedź z Cytowaniem