Wyświetl Pojedyńczy Post
  #91  
Nieprzeczytane 09-04-2021, 14:54
kasandra kasandra jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 60
Domyślnie

Przede wszystkim dużo czytam o zdrowiu. Dzięki temu staram się zapobiegać różnym problemom, które przecież mogą się pojawić u każdego z nas. Co więcej, wiem wówczas, jak można im przeciwdziałać. Tym sposobem natrafiłam niedawno na artykuł o kamicy moczowej. Dzięki lekturze tego materiału dowiedziałam się, że niezwykle istotne jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Oczywiście, to jeszcze nie wszystko. Warto także zadbać o aktywność fizyczną. Wiecie, chociaż wyjść na spacer od czasu do czasu. Ach zapomniałabym jeszcze o diecie. Trzeba pamiętać, aby nie spożywać za dużo białka, a także produktów bogatych w wapń. Nie powiedziałabym wam jeszcze, skąd to wszystko wiem. Otóż jak już wspomniałam wcześniej, po prostu przeczytałam. Żeby być dokładną dodam, że to było na tej https://www.dbajonerki.pl/schorzenia...amicy-nerkowej stronie w internecie. Warto tam zerknąć w wolnej chwili i poczytać dostępne materiały. Naprawdę dużo można się z nich dowiedzieć i zadbać o swoje zdrowie. Pozdrawiam i życzę zdrowia!
Odpowiedź z Cytowaniem