Wyświetl Pojedyńczy Post
  #655  
Nieprzeczytane 19-06-2019, 11:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

ZAGADKA rzadka
kto to? TU!!!!
szczela gola pod IDLA?

Cytat:
Lider Wiosny Robert Biedroń bierze udział w rozpoczętym w piątek kongresie Partii Europejskich Socjalistów; na marginesie tego wydarzenia ma się spotkać m.in. z wiceszefem KE Fransem Timmermansem oraz premierami Szwecji, Hiszpanii i Portugalii - PAP. A od 24 - 26 lutego spotkania Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn, wymagana rejestracja .
Biedroń zna kilka języków obcych i nie ma trudności komunikacyjnych , ewenement wśród naszych polityków , naszych sejmowych leśnych dziadków .

-----------
"Ten rok będzie kluczowy dla przyszłości Polski. To będzie rok Wiosny! Na strach i frustrację odpowiemy nadzieją. Niektórzy zarzucają nam, że jesteśmy populistami. Nic bardziej mylnego! Populizm żeruje na lękach, na strachu. My budujemy naszą politykę na wizji lepszego jutra. Lepszego jutra, które chcemy budować dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych. To jest istota demokratycznej polityki!" Tak mówiłem na konwencji Wiosna Biedronia w Olsztynie
.....................
organizowanie spotkania przedwyborczego jak i same wybory kosztują , stąd apel o wasze wsparcie https://wiosnabiedronia.pl/

Nareszcie zmiana!
Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby w końcu nadeszła Wiosna!
Wesprzyj nas
-------------------------

Pisząc post sprawdzajcie znaczenia słów ,nie pomawiajcie Roberta Biedronia ,
--------------------------------------------------
Na każdym spotkaniu z wyborcami to
powtarza Robert Biedroń i nie zamierza zmieniać zdania.


i ...... GRANDE FINALE!!!!!!

Zakończyłem działalność na Sympatycy Roberta Biedronia na SC i pozostaję na Face Booku bo zasięg większy i lepsze procedury pozbywania się troli czy osób niezrównoważonych.Jestem na forach zamkniętych jak i otwartych.

Zapraszam na FB ,Copernicus College , Uniwersytet Otwarty AGH ,Skype . Wszystko kiedyś się kończy ,miło było , do zobaczenia w nowych miejscach w sieci.

Jeszcze okazjonalnie będę na Ateista To Brzmi Dumnie ..

CO ...... MY ......prawdziwi SYMPATYCY PREMIERA ROBERTA BIEDRONIA w dniach kończącej się WIOSNY przypominamy wszystkim, którzy mogli przez przypadek zwiedzić te łamy.
Odpowiedź z Cytowaniem