Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1094  
Nieprzeczytane 22-07-2010, 22:14
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Emerytko dobrze zacząć oglądanie od tak uroczego widoku. Odnoszę wrażenie, że tam szczęście mieszka. Na tych kwiatowych kobiercach chętnie bym posiedziała. Roniu jesteś cudowna. Natura u ciebie jak obrazek z raju. Inko-ni też stworzyłaś bajkową scenerię. Niebiesko, tęczowo sobie na świat popatrzyłaś i cieszę się, że wrażeniami z nami się podzieliłaś. Kaylano czekamy na twoje pełne artyzmu prace. Kris pogoda u mnie podobna. Chyba coś wyssało tlen z powietrza. Tak duszno. Ale jak spojrzałam na cudności, oddech mi się wyrównał. Pani wdzięcznie siedzi, ale ona mniej dla mnie ważna. To tło cudowne jak niebo zwiastujące nawałnicę, to drzewo szumiące bajkowo i żadna gorąc nie przeszkodzi mi podziwiać śliczności. Most ma w sobie magię pożegnań, utraconych złudzeń, ale animacja stwarza klimat nadziei. Daje zielone światło zmianom. Sellenhel na te upały podarowałaś nam wodną tematykę. Chłodzi bardzo i w sposób przyjemny. Zazdroszczę tym rybom. Nie czują na sobie palących promieni słońca. Ajaks trochę szacunku dla osobistego talentu. Ciekawie połączyłaś kolory ze zdjęciem. Palma przez to jeszcze bardziej egzotyczna się staje. Każda z barwnych róż ma swój urok. Chociaż moje oko przyciąga kwiat w środku. Niestety nazwy nie znam. Arakudo te obrazki jak pocztówki z udanego urlopu. Cudne plenery i pogodny nastrój.Alicjo211046 piękna ramka dla romantycznej sceny. Molo nawet bez przystojniaka świetne. Gagako już ja wierzę, że tobie nie zabraknie pomysłów. O czym świadczy choćby dzisiejsze dzieło. Historyjka trochę w konwencji teatralnej. Krajobrazowa kurtyna i aktorka na scenie. Widownia oczarowana mocno bije brawo i woła o bis.Mała baletnica bajeczna. Kocham w pracach takie niby drobne szczególiki. W tym wypadku ten rąbek spódniczki poza ramką. Akusiu zakątek, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jedni na trawie posiedzą, inni w domu herbatę wypiją.
Dzięki wielkie za pochwały. Całuski przesyłam.