Wyświetl Pojedyńczy Post
  #348  
Nieprzeczytane 11-10-2019, 21:25
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Janku swoim postem sprowokowałeś mnie do wejścia na swój wątek, który ostatnio omijałam. Dla czego?.
Wyjaśniam. Za przykład posłużą np. zamki i kosmos z Onetu.
No właśnie.
Ja tematy z Onetu oglądam na co dzień a jest ich dużo i bardzo ciekawe. Szczególnie właśnie interesuje mnie kosmos. (To mój ulubiony temat w lekturze.)
Oglądam ale nie przenoszę ich do swojego wątku, bo uważam, że Onet jest bardzo popularny i wszyscy mogą oglądać do woli. Więc jaki sens jest przenosić je w pod inny adres?

Ja, zakładając ten wątek, na wstępie zaznaczyłam, że jest to wątek tylko do oglądania,
bez opisów, fotki pokazują piękne miejsca całego świata.
Tak jak ogląda się obrazy na wystawach czy eksponaty w muzeach. Ponieważ moje fotki pochodzą z zagranicznych
źródeł, nie możliwe jest umieszczać opisy bo nie jestem poliglotką. Dla tego umieściłam wątek w dziale HUMOR - ZABAWA. W przeciwnym razie byłby to wątek Popularno-naukowy a nim nie jest.
A tak na marginesie...bardzo dużo fotek zamków z całego świata umieściłam w Kalejdoskopie.
Janku dziękuję za komentarz i pozdrawiam. H


Ps.Janku, możliwe, że powrócę do wstawiania swoich fotek, bo mam ich bardzo dużo i szkoda by było zatrzymać je w folderach,
kiedy mogą cieszyć oczy też innych osób zaglądających na ten wątek.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem