Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1238  
Nieprzeczytane 07-08-2012, 10:01
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał elizka
Teniu,



Po cytuj,kliknij kursorem po nawiasie w drugim QUOTE ,a potem w enter na klawiaturze ,a on Cię przeniesie wers nizej,wtedy pisz swoje i powinno byc OK.Jednakże ramka wyszła extra.

Przygody panny Marple to jeden z tytułów czy bohaterka?


KAZIMIERZU,
tak myślalam,ze sie zdziwisz co ma wspólnego Lem z fantazy.Poszłam spać i nie włączałam na nowo koputera,aby to wyjaśnic.Podałam Lema jako zbyt trudnego na mój babski rozumek.To oczywiście SF.
Fantazy to właśnie dla młodziezy,chociaż Tolkien ma wielu zwolenników i wśród osób w naszym wieku.
Mam nadzieję,ze znajda sie tu w klubie i tacy.
Po południu poczytam Waszą powiesć,tak czy inaczej.
Pozdrawiam i potwierdzam korektę w pełnej rozciagłości.Przepraszam tez pana Lema i np.pilota Pirxa
Na takich czytelników i recenzentów właśnie liczę. Chodzi mi o tych, którzy nie narzekają na swój "babski rozumek", bo pod czym, jak pod czymm, ale pod tm względem nie ustępują oni posiadającym "męski rozumek".
Zwracam się więc do tych nawet początkujących o wyrażenie swojej opininii o tej powieści fantasy. W razie czego skieruję ich do miejsca, gdzie można znaleźć całość ksiązki.
Dziękuję Ci , Elizko, za gotowość zapoznania się z nią na moim blogu.
Podziwiam "babski rozumek" mojej wnuczki !

Ps. Być może, niektórych zastanowi skąd są te ilustracje książki, które zamieszczam na blogu. Powiem ogólnie: z internetu. Mom zdaniem, pasują one do klimatu powieści. Zamieszczona tam zdjęcia Deli, Penefy, Rei`a, Auny, odpowiadają moim wyobrażeniom głównych bohaterów, moim zdaniem.
__________________
Na szukanie lepszego swiata
nie jest jeszcze za pózno.
Alfred Tennyson

Ostatnio edytowane przez Kazimierz : 07-08-2012 o 12:43.
Odpowiedź z Cytowaniem