Wyświetl Pojedyńczy Post
  #10  
Nieprzeczytane 31-05-2011, 15:40
czarna12.3 czarna12.3 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 30
Domyślnie

Cytat:
Napisał 193.238.170.xxx
J mam chyba nerwicę , poniewarz wszyscy lekarze u których byłam tak twierdzą. U mnie zaczęło się to w nocy od kołatania serca i następnego dnia zawroty głowy lekkie. Ciągnie się to już pół roku i cały czas dochodzą inne objawy. Zrobiłam chyba wszystkie dostępne wyniki z których wyszła mi przepuklina rozworu przełykowego i kamienie na woreczku żółciowym. Poza tym wszystko inne w porządku. Byłam raz u psychiatry a ten od razu stwierdził, że mam nerwicę lękową i przepisał mi pramolan , ale po miesiącu braniu tego leku nie odczuwalam żadnej poprawy i lek odstawiłam. Mam cały czs jakieś objawy raz jest lepiej a raz gorzej, obecnie biorę leki ziołowe, ale wybiore się chyba do innego psychiatry poniewarz tak nie da się żyć. Jest to bardzo męczące ja już schudłam 9 kg. Ite ciągłe lęki. Nikomu czegos takiego nie życzę i ten co tego nie przechodzi to nigdy takiej osoby nie zrozumie. Choruje całe ciało.

Mnie promolan pomógł, brałam 2 miesiące. Też miałam pomysł przejść na leki ziołowe, ale posłuchałam lekarza i konsekwentnie przestrzegałam jego zaleceń. Teraz czuję się bardzo dobrze, wieczorem piję melisę
Odpowiedź z Cytowaniem