Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7171  
Nieprzeczytane 24-06-2018, 12:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=waclaw46][size="3"]
Cytat:
Zapomniałem
Wacek! Nie martw się. To staruszkom się zdarza i nawet to zjawisko ma swoją nazwę.
Cytat:
Ci co czytają tenn wątek mają przekrój społeczny naszego społeczeństwa od ględzących seniorów w większości monotematycznie i powtarzających w kółko zapisane na kartce frazy i to jest koloryt tego wątku.
Wacek!To dobrze, że piszesz na kartce frazy, bo inaczej skąd byś wiedział jaki dziś dzień? I jakie kazanie ściągnąć z netu.?
A co do przekroju społecznego to za cały przekrój wystaczą dwa wycinki. Jeden tropiący nieprawości klerykałów zawodowych a drugi wycinek to prorok ateizmu-rozrywkowego z zdegenerowanej odmianie.
I starczy.

A co do Religi to żaden BÓG nie kazał mu chlać, czy nikotynizować się a przy tym opowiadać, że to raka nie powoduje.
A na koniec pod krzyżem lec w towarzystwie wielebnego.
i jak dotąd nie dał znaku, że Najwyższego Absolutu brak.


Cytat:
Przyjmuję po prostu, że brak wytłumaczenia musi wynikać z mojej niepełnej wiedzy

Widzisz Wacek!!!! Niby chłop wątpił, ale ....... nie do końca.
To jak z tobą.
Rodzina porządna, chrześcijańska ochrzciła cię jak PAN przykazał, skomunizowała, a może nawet bierzmowała itd., a ty się zaparłeś jak niewierny Tomasz.

A jak ci ta z kosiarką przed oczyma stanie, to odszczekasz, bo kocioł z Sobecką i podobną Pawłowicz czeka.
A tam letko nie będzie.
Rydzyk ci nie odpuści.

I ja za te KRASNOLUDKI i MARYSIĘ.

Amen!
Odpowiedź z Cytowaniem