Wątek: Sens życia
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #526  
Nieprzeczytane 04-12-2023, 19:05
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Czym jest sens życia? Victor Frankl i jego wizja poczucia sensu w życiu / #Pofilozofujmy !
https://www.youtube.com/watch?v=Pyxu9WRzKUg


Przedstawiam wam kolejny materiał z cyklu Pofilozofujmy! Tym razem pochylimy się nad Victorem Franklem i jego pomysłem na to, czym jest sens w życiu

Materiał ma oczywiście charakter jedynie edukacyjno-rozwojowy. Jeżeli gdzieś zauważyłeś błąd - pisz śmiało! Bardzo zależy mi na dalszym rozwoju i poprawie swojego warsztatu

Poniżej zamieszczam też dla was podział na części, aby ułatwić wam nawigowanie po materiale

00:00 - 02:47 Wstęp i parę słów o Franklu
02:48 - 13:24 Czym jest poczucie sensu w filozofii Frankla?
13:25 - 14:21 - Pytania o sens Hillela
14:21 - 16:07 Podsumowanie i pytania rozwojowe
16:07 - 17:33 - Zakończenie i powtórzenie pytań

Jak wspominam w materiale, zachęcam gorąco do komentowania, podejmowania dyskusji, subskrybowania kanału i przekazywania materiału dalej! Dzięki temu ten właśnie materiał będzie mógł dotrzeć do osób, które właśnie w tym momencie będą go potrzebować najbardziej

Jeśli jesteście zainteresowani indywidualną sesją Poradnictwa Filozoficznego bądź Warsztatami Filozoficznymi (to już wkrótce) to zapraszam serdecznie do kontaktu poniżej zostawiam dla Was linki, przez które możecie się ze mną skontaktować, oraz odnośniki do oficjalnej strony Polskiego Towarzystwa Doradztwa Filozoficznego
__________
Materiał ma na celu promocję filozofii jako narzędzia rozwojowego. Jeżeli zauważyłeś gdzieś błąd bądź błędną informację, śmiało skontaktuj się ze mną. Rozwój oraz przekazywanie rzetelnych informacji oraz uczenie kultury krytycznego namysłu są bardzo dla mnie istotne.
Odpowiedź z Cytowaniem