Wyświetl Pojedyńczy Post
  #32  
Nieprzeczytane 24-08-2008, 20:26
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babcia Iwa
Mnie też się marzy Dom późnej jesieni- taki prawdziwy, przyjazny. Chętnie sprzedałabym moje małe mieszkanko i zamieszkałabym w takim domu, wśród rówieśniczek i towarzyszek niedoli.Wnuki i dzieci / było by wspaniale/ odwiedzały by mnie, a ja częstowała bym kawusią i ciastem własnej roboty. Była by miłość, szacunek i harmonia, a dla mnie życie w gromadzie z możliwością opieki lekarskiej. To są moje marzenia! A marzyć każdemu wolno, no nie?

Zdecydowanie NIE. Zadne marzenia. Tego typu struktury zaczynaja byc bardzo "a la mode" w Niemczech, Francji i teraz w Hiszpanii. Napisalam o tym pare slow dla ISS. Mysle, ze powinno byc dostepne od poniedzialku. Jestem przekonana, ze w Polsce jest to mozliwe i KONIECZNE. Naturalnie nie moze to byc struktura komercjalna, bo "handel i zysk" zabije cala ideje. Przeczytaj co napisalam o takich domach w Niemczech, Francji i Hiszpanii - bylam w nich i wszystko dokladnie ogladnelam, rozmawialam z ludzmi. Planujemy z przyjaciolmi "stworzyc " cos w tym stylu dla nas w Marbelli- okolo 12 malzenstw. Ale warunek: malzenstwa lub osoby samotne MUSZA byc bardzo starannie dobrane aby nie zatruwac sobie wzajemnie lat, ktore nam zostaly.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem