Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1023  
Nieprzeczytane 19-02-2011, 18:41
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał wifi
Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak zamieścić w poście licznik. Widziałem na forum liczniki liczące dni niepalenia. Chodzi mi o techniczną stronę umieszczenia tego na forum. Kod licznika mam. Czy kod najpierw trzeba umieścić na jakimś hostingu a dopiero potem w poście link, czy inaczej?
Umieściłem w poście 944 [str 48] licznik z opisem. Właśnie przed wczoraj miałem informację [podziękowanie], że seniorka skorzystała z tego. W tym 944 nie dalem [niestety] zrzutu jak ustawić na 30 flag i żeby przy flagach był znaczek np. Pl, Fra, US itd.

Ale wyjaśniłem na priv i seniorka ma poprawnie już.

Jak potrzebujesz dać sobie na profil [jak ja mam] to kod prześlę Tobie na mailem, lub umieszczę na przeklej.pl i tam pobrać będzie można. Tu wklejony kod--natychmiast ukazuje się jako licznik. Tak jak w 944. No i liczy ile razy wątek odwiedzono [nie posta] Na profilu nie zlicza właściciela profilu. A gdzie indziej [cudzy profil, lub wątek] to raz dziennie. Czyli jak ta sama osoba zajrzy na mój profil, to jedna cyferka dziennie podskoczy.

Jak umieścisz w poście licznik, to będzie zliczał wejścia na wątek a nie na konkretny post. Czego przykładem jest właśnie ten z #944. Hosting nie był potrzebny. No ale kod jak piszesz, to już masz. Więc ja przy okazji podam te kody na przeklej.pl Dla innych i gości. Tu do pobrania. Doradzam krótszy jak ja mam. Bo inaczej zakłóci sąsiednie pola profilu.

Tu pobrać można kody:
http://www.przeklej.pl/plik/licznik-doc-0027bk73448f [29,5 KB]
Odpowiedź z Cytowaniem