Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2010  
Nieprzeczytane 03-06-2013, 00:56
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Hypatio przeczytałem twoje dywagacje nad swoją duchową i intelektualną przewodniczką i nie muszę się silić na podniesienie swojej rangi i megalomani do wielkości .Chcesz dorównać Hypati to się staraj a nie pisz głupot.Zacznij pisać na temat anie dywaguj jak się zachowuje staruszka w twoim wieku czy twoi przyjaciele o podobnej do ciebie osobowości i intelekcie.Dużo słów a mało treści jak w maglu.

Dobrze że dystansujesz się od Hypati ale to nie jest twoje nazwisko i przynajmniej przyjmując swój nik Hypatia nic nie stało na przeszkodzie by sobie o tym nazwisku przeczytać .Piszesz o kulturze pysze arogancji megalomani ubawiłaś mnie i zastanów się nad sobą i zacznij pisać mądrze i nie wymagaj bym o tobie napisał bo ci będzie na pewno przykro jak cię ludzie czytający twoje posty oceniają.

Hypatio dyskutujemy o Słowianach i ich Religi ,kulturze, takie korzenie maja mieszkańcy tych terenów które są w granicach obecnej Polski skup się na tym.Liczą się fakty i zródła pamiętaj o tym.Napisałaś bzdury to je prostuję bo mam czas na pogłębianie wiedzy i nie stoję w miejscu jak ty.
Nie musisz mnie czytać ja ciebie pomijam bo nic nowego nie wnosisz poza bełkotem a jestem na ziemi planecie w układzie słonecznym o pozostałych planetach sobie przeczytaj .Na głupoty pisane na Ateista to brzmi dumnie reaguję i zawsze pisząc bzdury musisz się liczyć z ripostą.
Odpowiedź z Cytowaniem