Wyświetl Pojedyńczy Post
  #168071  
Nieprzeczytane 15-04-2019, 08:13
Hela1056's Avatar
Hela1056 Hela1056 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: dolnośląskie
Posty: 11 561
Domyślnie

Hej panie i panowie.....cześć Kaimo....dzień dobry w przedswiątecznym tygodniu.....słoneczko wysoko to i energii przybędzie......okna czekają...

A jeszcze wczoraj wyciagałam kurtkę i zmowe buty bo rankiem świat się zmienił.......tak zasypało wszystko na biało a trzeba było iść z palmą do koscioła....
Zauważyłam że coraz mniej osób samodzielnie wykonuje palmę....królowały te kupione nie ukrywam ładniejsze ale ja jestem tradycjonalistką i wspólnie z wnuczką zrobiłyśmy naszą......skromną ale naszą......

Święta jak zwykle w domu.....mąż nie chce nigdzie jechać i po prawdzie wcale mu się nie dziwię.....przyzwyczajenia chorego to druga natura i nie ma jak w domu.....przywieziemy mamę i posiedzimy na słoneczku bo dzieci w tym roku jadą do swoich tesciów...... a nam zostaną psy do opieki......

Pranie wywiesiłam i zaraz po śniadaniu startuję malować obrzeża do kwietników......specjalnie kupiłam nie impregnowane bo chcę mieć taki kolor jak ogrodzenie.....a co......

Zdrowia wszystkim,dobrego nastroju i nie przemęczajcie się bo po świętach też trzeba funkcjonować.....pozdrawiam

__________________
H e l e n k a
Odpowiedź z Cytowaniem