Wyświetl Pojedyńczy Post
  #60  
Nieprzeczytane 05-11-2009, 13:57
sarna2's Avatar
sarna2 sarna2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Jastrzębie Zdrój
Posty: 3 770
Domyślnie

Cytat:
Napisał soczek55
Lucynna! dziekuje Ci za slowa wsaparcia , tyle tylko ,ze sprowokowalas mnie do napisania czegos o czym pisac nie chce. Zrobie jednak wyjatek. co do " konika"Otoz ja obecnie wspracuje z Miejscowymi Osrodkami Szkoleniowymi, prowadze wyklady z zakresu prawa pracy na terenie calego wojewodztwa. Ostatnio jednak "zawaliem"pare waznych spraw i jal juz pisalem teraz dlugo bede musial nad soba pracowac by pracodawcy znowu dawali mi zlecenia.W moim przypadku motywacje do bycia trzezwym sa bardzo silne bo po Pierwsze Rodzina a po drugie mozliwosc dodatkowego zarobkowania.
Soczku- Bogdanie z własnego doświadczenia wiem,że jak śię coś napisze to trudniej to złamać. Zresztą tak mówią książki o samorozwoju. Fakt, że napisałeś, przyznałeś się do porażki i jej skutków bardziej wzmacnia Cię w wytrzymałości.Pisz . Przecież nie widzisz naszych mimik. To dobre miejsce na wyrzucanie ze siebie radośći i cierpień. Opinie, które nie pasują mi ignoruję. Nie ma ich dla mnie. Chociaż zatanawiam się czy czasem nie są słuszne. Pozdrawiam.
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.
Odpowiedź z Cytowaniem