Wyświetl Pojedyńczy Post
  #111  
Nieprzeczytane 17-06-2013, 11:08
elisa1953's Avatar
elisa1953 elisa1953 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Gliwice
Posty: 26
Domyślnie

Witajcie.
Od ponad 10 lat leczę się na żylaki,miałam kiedyś operowane obie nogi i na jakiś czas było dużo lepiej.Jednak żylaki dały znać i to jeszcze silniej niż kiedyś.Miałam już różne tabletki i zastrzyki w brzuch.W tamtym roku operowaną znowu prawą nogę,całą żyłę wyciętą od stup po pachwinę i jest jeszcze gorzej.Operację muszę mieć jeszcze lewej nogi bo porobiły mi się rany które dopiero zejdą po operacji tak jak na prawej,ran nie ma ale noga jest bardzo osłabiona.Konkretnie chodzi mi o to że moja pani doktor przepisała mi Detralex który kupić można tylko w czechach,teraz nie mogę tam pojechać,tabletki sie skończyły i polecono mi że mogę brać Cyklo3forte tylko nie powiedziano mi jak go mam przyjmować.Detralex brałam 3 x 2 tabletki więc jaki odpowiednik ma być co do cyklo3forte.Może ktoś mi może podpowiedzieć.
Nogi tak bardzo mi dokuczają,noc jak prześpię to jest święto wielkie.Położę się i jest rytuał w moich nogach zaczynają wędrować normalne żmije,całe drżą i przechodzi po jakimś czasie.Ale jak tylko sie przebudzę nie mogę nimi poruszyć bo czuję się jak bym padaczkę miała.Mam to już od tak długo i momentami mam dosyć,nie wiem co dalej robić. Kurcze jak mnie łapią to już nie po wierzchu ale w środku,wyję wtenczas aż sąsiedzi nie raz walą w ścianę bo spać im nie daję.Najgorzej jak ta pogoda się zmienia to i ja jestem wtenczas nie do życia bo nawet w dzień łapią mnie te kurcze.
Proszę poradźcie mi co mogę jeszcze zrobić aby było lżej.
Odpowiedź z Cytowaniem