Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13  
Nieprzeczytane 29-05-2009, 16:48
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Oh! Gocha, Gocha. Nie wiem czy lata aż tak przygnębiają, Przyznam się (bo to nie grzech) mam już 73 wiosen, ale duch o wiele młodszy. Choroby też są. Kto ich nie ma w tym wieku. Staram się wypełniać czas jak tylko potrafię, aby zanadto nie myśleć o upływającym czasie.Chodzę np na lekcję angielskiego do Klubu Seniora, spotykam tam wiele kobiet, z którymi się zaprzyjaźniłam, lubię rozwiązywać krzyżówki, lubię komputer ( to moja miłość) - czytam blogi, piszę komentarze. Zaglądam też tu, wiele czytam, czasami coś napiszę, a nawet coś ukradnę ( jakiś obrazek). Mam też wirtualnego przyjaciela aż Tel-Avivie, bywa, że długo gawędzimy na skype. Troski idą w kąt. A propo niskiego ciśnienia. Ja też jestem niskociśnieniowcem i zdarzają mi się omdlenia. I wiesz co mi lekarze poradzili, aby napić się mały kieliszeczek koniaku ( 20-30 ml). Koniak rozszerza naczynia krwionośne i ciśnienie wzrasta. Ostrzegam, tylko bez przesady. Powiedziano mi również, że kawa to nie lekarstwo na niskie ciśnienie. Piszę o tym aby dodać Ci otuchy. Głowa do góry i bądź w tłumie tj między ludźmi wirtualnie lub w realu wszystko jedno. Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem