Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12  
Nieprzeczytane 23-02-2008, 19:58
zdkoski zdkoski jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 10
Domyślnie

Proszę o myślenie...Jeśli mleko się wylało, trudno ugotować na nim budyń...tak myślę. Weryfikacja (jeśli w ogóle jest możliwa) przyznanych świadczeń musi odbywać się podstawie OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY! Proponuję skonstruowanie mechanizmu nacisku na organa opiniotwórcze i legislacyjne w kierunku NAPRAWY i POPRAWY obowiązujących aktów prawnych w sprawie przyznawania rent i emerytur, ich wysokości, opodatkowania, ograniczania możliwości "dorobienia" i na czym najbardziej mi zależy to zmiana sposobu rewaloryzacji z procentowej na kwotową. Istotę wyjaśniłem poprzednio i wydaje mi się, że przystępnie. Daleki jestem, by cokolwiek odbierać innym, by kiedyś kiedyś nie odebrano mnie! Jeśli będzie precedens to powód zawsze można "znaleźć" wobec każdego z nas. EMERTA nie musi być partią polityczną, by coś zmienić. Może być bardzo skuteczną PARTIĄ NACISKU SPOŁECZNEGO w preferowanych przez siebie tematach mając jako wielki atut w ręku tj. LISTĘ WYBORCZĄ. Zważcie, czytający, że kiedy Was głaszczą pod włos? Tylko przed wyborami!!! Po wyborach namiastkami decyzji pozorują realizację obietnic. I tak przez 3,5 roku. Potem powtórka z mamienia. Przykre, że skuteczna...
PS. do Kazika
Omerta znaczy zmowa milczenia. Zmowa to ustalenie zasad a nie organizacja mafijna.
Odpowiedź z Cytowaniem