Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13  
Nieprzeczytane 27-07-2008, 02:52
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
nie wszyscy mogą sobie kupić przysmaki jakie chcą, jezeli chodzi o studiowanie jest mnóstwo przywatnych uczelni o niskim poziomie nauczania które sobie liczą za czesne kupę kasy. Jest sporo osób bezdomnych, niektórzy osiągnęli ten status z powodu utraty pracy i w związku z tym zostali eksmitowani na bruk. Mamy tragiczną służbę zdrowia o wiele gorszą niż za komuny, wiem co piszę bo za komuny miałam operowany kręgosłup a w obecnej rzeczywistości podłapalam inne choróbsko i gdybym nie zrobiła sobie operacji prywatnie nie mielibyście okazji poczytać sobie moich forumowych wypocin bo od czterech lat bym wąchała kwiatki od spodu. Osobiście wolę dziesiejsze czasy niż te z mojej młodości.
Nigdzie nie ma tak ,żeby wszyscy mogli ,ale jest taka możliwosc ,kiedys nie bylo.Mozna studiowac na uczelniach o wysokim poziomie bo w zw . z tym ,że jesteśmy w Unii polskim studentom przyslugują prawa takie jak wszystkim innym- czyli stypendia plus mogą w czasie studiów pracować legalnie
Osoby bezdomne były zawsze i zwsze bedą ,na bruk wylatuje się wszędzie,jesli się odpowiednio o to zdba -w tej chwili w Polsce nie jest już tak latwo wywalic kogoś na bruk.
Służba zdrowia i kupa innych rzeczy jest do bani -ale nie piszemy tu o tym co nam się nie podoba ,ale co zmienilo się na lepsze co nie oznacza ,że zapanowalsa tu kraina szcześliwości tylko ,że oprócz tego, an co z lubością sobie narzekamy jest wiele rzeczy z których możemy się cieszyć .Szczegolnie jeśli pamietamy to, co bylo przedtem i szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę ,że mlode pokolenie moglo zupelnie zmienic sposob myslenia i wiele rzeczy których my nie moglismy i dalej nie umiemy zrobić oni traktuja jako sprawy do załatwienia ,sa znacznie bardziej otwarci ,zaradniejsi i mobilni.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie