Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2152  
Nieprzeczytane 03-05-2015, 06:56
shikeli's Avatar
shikeli shikeli jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: radom
Posty: 218
Domyślnie

Dzięki za miłe słowa i cieszę sie ze Iwa już znów jest. Zdrowiej szybko!!!!!!!!!!!!!!!. Ja dojdę do siebie mimo że jestem nieco podłamana tym że juz mam coś co będzie do końca życia. Iwa po operacji to się szybko do siebie dochodzi miałam 5 operacji i nie wiem jak u innych ale na mnie sie goi jak na psie, szybciutko. Teraz powiem wam robię sobie gruntowne oczyszczanie organizmu bo sasiadka robiła i ma cudowne efekty. Dała mi tą substancję oczyszczającą i zaczęłam. Ona miała tak jak ja na górnych powiekach żółte złogi cholesterolowe i jej znikły znikły jej tez przebarwienia na skórze ( nie wszystkie ale większośc),znikły jej bóle stawów i w ogóle schudła i chuje sie super. Poszperałam w internecie i sprawdziłam tą substancję i sie okazało, że nie jest to żaden tam cud bo jest to znana od dawna sprawa i używa sie tej substancji pod inną nazwą do Chelatacji i oczyszczania z metali cieżkich , nazywa sie ta rzecz wersenian disodowy no tak pisze na opakowaniu . Dostałam też w spadku po niej puste kapsułki i nabijam ten proszek w kapsułki i na czczo rano łykam jedną dużą. Robię to już 5 dni i jest reakcja, najpierw rozwolnienie a teraz zsypało mnie jakimiś krostami . Sąsiadka mówi ze właśnie tak sie robi na początku i ze to znak że wychodza ze mnie te nagromadzone latami brudy . Chyba warto pocierpieć jak to wywala te brudy z organizmu żeby mieć takie efekty jak ona. Chelatacja dożylna kosztuje 1 zabieg 150 zł a trzeba wziąć 20 sztuk i to minimum do tego też ze 2 wizyty rywatne sie płaci, i za badania 200 złotych, wiec jest nagonka że doustnie to nie działa bo ten proszek to sąsiadka kupiła na allegro za 2 dyszki i jest go tyle ze robiła te oczyszczania przez pół roku i jeszcze dla mnie chyba na tak długo starczy. A Efekty sa duże bo skoro te złogi cholesterolu na oczach schodzą to i z żył tez musi schodzić , No zobaczymy po mnie jak to działa i efekty. Będę pisać.

Ostatnio edytowane przez shikeli : 03-05-2015 o 07:22.
Odpowiedź z Cytowaniem